UPOZORNĚNÍ: Migrace na novou verzi PHP. Web může být během této údržby nedostupný nebo nestabilní.

Aloha

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Avatar photoMichael a poslední změna proběhla před 8 roky a 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #191
  Anonymní uživatel
  Neaktivní

  Chcel by som „podať“ stiažnosť na „admina“ Skipi či jak sa vola, z dovodu zbitočného banu len zato že niejaky blbeček prijme port a potom tam piše že mam isť preč pričom som im nič nerobil a admin ma protne bez ničoho na spawn a ja mu napišem „blbeček“ a on mi da ban ? 😀 Trochu viac než spycho neviem či to je chlapen ktory ma 13 rokov ale toto by normalny člokev neurobil a od kedy je za napsani do četu blbeček ban ??? Minule jeden pisal asi 10 min k…. p… atď a nič.

  #193
  Avatar photoMichael
  Správce

  Ahoj. Nevím kde u tebe začít tak aby ti to dávalo největší smysl a nepřišlo ti to vše jako „PSYCHO“. Portl si se na hráče, ten chtěl aby si odešel, ty si ale neodešel a po čase si ho začal zabíjet, načež hráč začal spamovat čeho si všiml [Admin]Spixi_ , odportl tě na spawn a začal si mu nadávat (jedno z pravidel: O A-Teamu si mysli co chceš ale jednej s ním slušně, tzn „blbeček“ na místě nebylo). Je nový Admin a co občas dojdu na server tak sem s jeho pomocí zatím hodně spokojený, zvyká si na prostředí a neulehčujete mu to, zkuste normálně hrát a pokud nadávání a zabíjení lidí bez domluvenýho souboje je zábava, jdi hrát na jinej agresivní PvP server. Tohle PvP server není, PvP je zaplé ale vztahujou se na něj pravidla. Dostal si pouze Tempban, takže během času vychladni a až tě to znovu pustí na server zkus jednat líp. Díky

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.