Proč

Označeno štítky: 

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Avatar photoMontey a poslední změna proběhla před 7 roky a 8 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #360
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Dobrý den jsem na vašem portálu nový.
    Hraji na Tekkit classic serveru.
    A moje otázka zní proč nejdou vycraftit ty to itemy: Covalence dust,Philosopher’s Stone.
    Dnes jsem ty to 2 itemy chtěl vycraftit a napsalo mi to jen “This item is banned“ Chtěl bych vědět důvod proč tyto itemy jsou zabanované.Protože stěmito věci se dá dělat více věcí.Např “Množička“ Ke které je potřeba Energy Condenser.Na vycraftění této “chestky“ je potřeba alchemy chest , která se craftí z těchto Covalence dustů.Nebo k vycraftění Transmutation Tablu je potřeba Philosopher’s Stone.Myslím si že , kdyby tyto itemy nebyli zabanováné byla by to větší sranda a dalo by se více pohrát z “EMC,,.
    Předem děkuji za odpověd 🙂

    #361
    Avatar photoMontey
    Správce

    Ahoj,
    jelikož jsi nový tak máš na serveru rank Zelenáč. Na tomto ranku jsou itemy EE zakázané. Na dalším ranku již povolené, ale s omezením vybraných itemů.

    #362
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Dobře.A jestli bych mohl vědět na jakém ranku jsou tyto itemy povolené.NEbo jak se dají tyto ranky získat.Děkuji za odpověd

    #363
    Avatar photoMontey
    Správce

    Informace na jakém ranku jsi na jdeš ve hře zadáním příkazu /ar check
    Zobrazí se ti tam rank i kolik ti zbývá do dalšího ranku.
    Ranky získáváš odehraným časem na serveru (aktivním hraním).
    Zde Maajkl sepsal jaký rank co může: https://teracraft.eu/forums/topic/kolik-a-co-za-veci-mohou-jednotlive-hodnosti-pouzivat/

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.