Jak se připojit

Úvodní stránka Fóra Tekkit Classic TeraWiki Jak se připojit

Označeno štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  frank007u a poslední změna proběhla před 4 dny, 8 hodinami.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #287
  Montey
  Montey
  Správce
  1. Stažení TechnicLauncheru
   1. Pokud máte originální účet minecraftu, používejte originální TechnicLauncher ze stránek http://www.technicpack.net/download
   2. Pokud jste warez hráč, používejte Warez-TechnicLauncher z našich stránek http://teracraft.eu/launchery/
  2. Přidání TekkitClassic modu do launcheru
   V záložce Modpacks zadejte do vyhledávacího okna „Tekkit Classic“.
   Po zadání se vám zobrazí výsledky vyhledávání a zde klikněte na Tekkit Classic a v pravo dole klikněte na Install.
  3. Přidání IP serveru do minecraftu.
   Po spuštění Tekkitu si přidejte TeraCraft do multiplayer serverů. Klikněte na „Multiplayer“, dále ve spodní části klikněte na „Přidat server“.
   Zadejte název severu Např.: TeraCraft Tekkit Classic a do IP serveru zadejte TC.TERACRAFT.EU a klikněte na přidat.
  4. Po připojení na server proběhne ověření zda máte originální účet/ nick.
   1. Originální účet:
    Po připojení na lobby Vám server oznámí, že Váš nick patří originálnímu účtu a požaduje po Vás zadání příkazu „/overit“.
    Tento příkaz Vás odešle na server, který vás ověří zda Vy jste majitelem nicku. Pokud jste majitelem, server Vás vrátí zpět na lobby a oznámí Vám, že se můžete registrovat na server.
   2. Warez hráč:
    Pokud používáte nick, který nepatří žádnému originálnímu účtu, tak po připojení na server Vám napíše, že se můžete registrovat.
    Pokud používáte nick, který patří orignálnímu účtu (ale vy nejste majitelem), tak server po Vás bude chtít ověření „/overit“. Jelikož nejste majitelem daného nicku, tak server Vám po zadání příkazu vyhodí hlášku „Connection Lost. Failed to login: Bad login“ a vykopne vás ze serveru. Řešení je jednoduché, zvolte si jiný nick, který nevlastní originální účet.
  5. Hurá jse na serveru a můžete hrát. Hodně zábavy Vám přeje TeraCraft team.
  #354

  Anonymní uživatel

  Ahoj technik jsem si stáhla. Jen když chci dát už konečně play zmizí to a oběví se mi znova launcher? Nevíte co stím můžu udělat? A ještě mám systém 64b a nejede mi píše mi to něco s javou 34b mi jede? O.o

  #358
  Maajkl
  Maajkl
  Správce

  Můžeš mít operační systém 64b ale javu 32b, v tom případě nainstalovat Javu 64b (je to i lepší a dovolí to použít více RAM). Pokud si na to netroufáš, tak stáhni launcher 32b ten šel vždy bez problémů. Napiš Jak se vedlo.

  #428

  ItPro
  Účastník

  Ahoj Maajkl pomohol by sim mi chcem sa prihlasiť na server ale píše mi že som presiahol max.pregistrácií a tak by som chcel abyy sťe mi povolili nieajko prihlásiť sa cez tento nick : ItPro dííík za odpoved

  #280314

  frank007u
  Účastník

  I am Assignment writer and an academic consultant from Florida city, USA. He graduated from the University of Aberdeen and started a career of a web and Blog content writer and an educator since a decade, now he works as a writer at Myassignmenthelp.com. Also, my site is providing free sample papers on all references like Harvard, citations, MLA, Oxford etc..

  https://myassignmenthelp.com/gpa-calculator.php

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.