Jak se připojit

Úvodní stránka Fóra Tekkit Classic TeraWiki Jak se připojit

 • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
 • Autor
  Příspěvky
 • #287
  Montey
  Správce
  1. Stažení TechnicLauncheru
   1. Pokud máte originální účet minecraftu, používejte originální TechnicLauncher ze stránek http://www.technicpack.net/download
   2. Pokud jste warez hráč, používejte Warez-TechnicLauncher z našich stránek http://teracraft.eu/launchery/
  2. Přidání TekkitClassic modu do launcheru
   V záložce Modpacks zadejte do vyhledávacího okna „Tekkit Classic“.
   Po zadání se vám zobrazí výsledky vyhledávání a zde klikněte na Tekkit Classic a v pravo dole klikněte na Install.
  3. Přidání IP serveru do minecraftu.
   Po spuštění Tekkitu si přidejte TeraCraft do multiplayer serverů. Klikněte na „Multiplayer“, dále ve spodní části klikněte na „Přidat server“.
   Zadejte název severu Např.: TeraCraft Tekkit Classic a do IP serveru zadejte TC.TERACRAFT.EU a klikněte na přidat.
  4. Po připojení na server proběhne ověření zda máte originální účet/ nick.
   1. Originální účet:
    Po připojení na lobby Vám server oznámí, že Váš nick patří originálnímu účtu a požaduje po Vás zadání příkazu „/overit“.
    Tento příkaz Vás odešle na server, který vás ověří zda Vy jste majitelem nicku. Pokud jste majitelem, server Vás vrátí zpět na lobby a oznámí Vám, že se můžete registrovat na server.
   2. Warez hráč:
    Pokud používáte nick, který nepatří žádnému originálnímu účtu, tak po připojení na server Vám napíše, že se můžete registrovat.
    Pokud používáte nick, který patří orignálnímu účtu (ale vy nejste majitelem), tak server po Vás bude chtít ověření „/overit“. Jelikož nejste majitelem daného nicku, tak server Vám po zadání příkazu vyhodí hlášku „Connection Lost. Failed to login: Bad login“ a vykopne vás ze serveru. Řešení je jednoduché, zvolte si jiný nick, který nevlastní originální účet.
  5. Hurá jse na serveru a můžete hrát. Hodně zábavy Vám přeje TeraCraft team.
  #354
  Anonymní uživatel
  Neaktivní

  Ahoj technik jsem si stáhla. Jen když chci dát už konečně play zmizí to a oběví se mi znova launcher? Nevíte co stím můžu udělat? A ještě mám systém 64b a nejede mi píše mi to něco s javou 34b mi jede? O.o

  #358
  Maajkl
  Správce

  Můžeš mít operační systém 64b ale javu 32b, v tom případě nainstalovat Javu 64b (je to i lepší a dovolí to použít více RAM). Pokud si na to netroufáš, tak stáhni launcher 32b ten šel vždy bez problémů. Napiš Jak se vedlo.

  #428
  Anonymní uživatel
  Neaktivní

  Ahoj Maajkl pomohol by sim mi chcem sa prihlasiť na server ale píše mi že som presiahol max.pregistrácií a tak by som chcel abyy sťe mi povolili nieajko prihlásiť sa cez tento nick : ItPro dííík za odpoved

  #280314
  Anonymní uživatel
  Neaktivní

  I am Assignment writer and an academic consultant from Florida city, USA. He graduated from the University of Aberdeen and started a career of a web and Blog content writer and an educator since a decade, now he works as a writer at Myassignmenthelp.com. Also, my site is providing free sample papers on all references like Harvard, citations, MLA, Oxford etc..

  https://myassignmenthelp.com/gpa-calculator.php

  #280318
  Anonymní uživatel
  Neaktivní

  It’s never good if you hinder your academic performance because of late or incomplete assignment submission. For any query or issue, opt for our Online assignment help services and connect with our highly skilled academic writers. Some peers need to deal with lower numbers and poor performance due to their unfinished homework. When they could not manage their time, they can’t maintain consistency in their performance. To overcome this issue, we design academic writing services to raise the standards of scholars’ performance. You just need to visit our website and inbox your requirements irrespective of the subject. If you can’t get enough time to write your assignments, you can raise a hand for assignment helpers provided by our intelligent academic writers. Make sure to not let some factors disintegrate your assignments or performance; opt for online assignment writing services and finish your incomplete homework.

  #280319
  Anonymní uživatel
  Neaktivní

  When students help in online search they find the cost of essay writing very high. But at allassignmenthelp.com, we provide the best quality essays from students at low charge.do my essay online

  #280323
  Anonymní uživatel
  Neaktivní

  I know your expertise on this. I must say we should have an online discussion on this. Writing only comments will close the discussion straight away! And will restrict the benefits of this information.
  samsung organizational structure
  apple globalization

  #280324
  Anonymní uživatel
  Neaktivní

  Hire an experienced professional writer via Assignment help New Zealand and share your assignment concerns with them. Take assignment help and make your project countable for the entire session.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.